NAJWIĘKSZY SUKCES, XVIII Ogólnopolski Puchar Dzieci w KT, Gdańsk 1 czerwca 2018 r.

Uwieńczeniem całorocznej pracy dla naszych zawodników i trenerów był start w najważniejszej w kraju imprezie karate dla dzieci.
1 czerwca w Gdańsku odbył się XVIII Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym. Zawodnicy Ozorkowskiego Klubu Klubu Karate pokazali, że medale zdobywane w ciągu sezonu startowego nie były przypadkowe.
Na 17 reprezentantów naszego klubu zdobyliśmy aż 9 medali. W zawodach startowało prawie 1000 zawodników z całej Polski.
Medale indywidualne zdobyli: złote – Paweł Miksa i Julia Nowak, srebrne – Tymoteusz Lisiecki, Anna Miksa, brązowe – Gabriela Wojtczak, Amelia Jatczak, Blanka Kwiatkowska, Matusz Hajdys. Medale w kata drużynowym: srebrny – Anna Miksa, Julia Nowak, Blanka Kwiatkowska, czwarte miejsce – Gracjan Banaszczyk, Maksymilian Wojtera, Paweł Miksa.