XXI Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym, Warszawa, 13 czerwca 2021 r.

Wspaniały bratobójczy pojedynek 🙂 stoczyły zawodniczki Ozorkowskiego Klubu Karate w trakcie finału XXI Ogólnopolskiego Pucharu Dzieci w Karate Tradycyjnym. Amelia Jatczak i Inka Rogalska pokonały wszystkie rywalki. Amelka wyjechała z hali Torwar w Warszawie ze złotym medalem Inka ze srebrem. Ich młodsza koleżanka Agata Czechowska stosunkiem głosów 3:2 przegrała walkę o złoto, ale za to z dumą i zasłużenie pojechała do domu ze srebrnym medalem. Radość trenerom przyniosła też debiutująca drużyna kata dziewcząt: Amelia Retelewska, Maja Retelewska i Maja Śliwkiewicz zdobyły brązowy medal. W turnieju startowało 700 uczestników.